Dodane przez moderator on November 15, 2014

Reprezentacja Czech ma komplet punktów po 4 meczach el. Euro 2016. W meczu na szczycie pokonała w niedzielę Islandię. Przegrywała po błędzie Petra Cecha!

Obie ekipy przed meczem miały po trzy zwycięstwa na koncie, a na rozkładzie m.in. Turcję i Holandię. Spotkanie w Czechach lepiej zaczęło się dla gości, którzy już w 9. minucie za sprawą Sigurdssona objęli prowadzenie. Do wyrównania tuż przed przerwą doprowadził Kaderabek. Zwycięska bramka dla Czechów padła w 61. minucie po samobójczym trafieniu Halldorssona.

W drugim meczu tej grupy pierwsze zwycięstwo odniosła Turcja, która pokonała Kazachstan 3:1. Dwa gole zdobył Burak Yilmaz w 26. minucie z karnego i w 29. minucie, a jednego Aziz w 83. minucie. Honorowe trafienie w 86. minucie z karnego zapisał na swoim koncie Smakow.

W tabeli Czesi są na 1. miejscu z 12 punktami. Potem Islandia z 9 "oczkami", Holendrzy z 6, Turcja z 4, Łotwa ma 2 punkty, a Kazachstan 1.

Źródło: Futbol.pl