Dodane przez moderator on February 17, 2015

Konrad Jałocha przedłużył kontrakt z Legią Warszawa - poinformowała oficjalna strona klubu. Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2017 roku.

Jałocha jest zawodnikiem Legii od sezonu 2007/08, kiedy trafił do drużyn juniorskich. Na debiut w ekstraklasie czekał do maja ubiegłego roku, kiedy wystąpił w meczu z Pogonią Szczecin. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek 23-latek rozegrał trzy mecze. - Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, że mogę kontynuować karierę w barwach Legii. Po przyjściu Arkadiusza Malarza w drużynie jest jeszcze większa rywalizacja i na pewno trudniej przebić się do pierwszego składu, ale ja zamierzam walczyć o swoje i nie tylko uczyć się od bardziej doświadczonych kolegów, lecz także naciskać na nich, żeby nie czuli się zbyt pewnie - powiedział po podpisaniu umowy Jałocha.

- Konrad to zawodnik, który ma duże możliwości i prezentuje dobry poziom. Jesteśmy przekonani, że będzie dążył do rozwoju i w przyszłości będzie mógł bronić w Legii Warszawa. Trzeba też przewidzieć dla niego ścieżkę rozwoju, zgodnie z którą będzie zdobywać doświadczenie w innych klubach, bo w jego wieku bardzo ważna jest regularna gra na wyższym poziomie niż w drugiej drużynie Legii. - dodał dyrektor sportowy mistrzów Polski Jacek Mazurek.

 

Źródło: sport.wp.pl

Kategorie: